
Short Ribs van de BBQ moet je echt een geprobeerd hebben. Zeker als je het maakt in de Guinness. Een mega combinatie! Check het HIER!
Een topmanier om te genieten van beef. Deze short ribs kun je bij je lokale slager bestellen. Zorg dat je het een paar dagen van tevoren besteld, het is namelijk niet een standaard product. Sinds kort heb ik een kamado en dat is echt perfect voor slow roast. Dit is de Goldens' Cast Iron, een top BBQ! Ik heb eerder al een brisket, pulled pork, lamsschouder en spareribs gemaakt. Nu was het tijd voor een recept van short ribs op de BBQ! En daarbij nog even gestoofd in mijn favoriete bier; Guinness!
Op de site heb ik ook nog een ander heerlijk recept met Guinness, check deze HIER!
Bereiding
🧰 Benodigdheden bij dit recept
Deze sectie bevat affiliate-links. Bestel je iets via zo'n link, dan verdien ik een kleine commissie — voor jou verandert de prijs niets.





