
Krokant gefrituurde kippendijen, een nacht gemarineerd in karnemelk — daardoor blijven ze vanbinnen mals. Wel even geduld, maar dat is het waard.
Een lekkere borrelhap van krokante kip! Het is niet lastig te maken, kost alleen een beetje geduld. Ik kan je aanraden om de marinade een dag vooraf te maken. Dan trekken de smaken lekker in de kip. Door het gebruik van de karnemelk blijft het lekker sappig na het frituren. Je kunt het frituren in de zonnebloemolie in een diepere pan of in een frituurpan. Mocht je nog geen frituurpan hebben, check dan HIER!
Ik heb in dit recept kipfilet gebruikt. Als je een liefhebber bent van kippenpootjes, dan kan dat natuurlijk ook! Dit is uiteraard erg lekker met een beetje chilisaus erbij.
Veel plezier met het maken van het recept en laat het mij weten wat je ervan hebt gevonden!
Bereiding
🧰 Benodigdheden bij dit recept
Deze sectie bevat affiliate-links. Bestel je iets via zo'n link, dan verdien ik een kleine commissie — voor jou verandert de prijs niets.




