Romige spinazie lasagne
DinerItaliaans

Romige spinazie lasagne

door jamillaπŸ‘ 1888❀️ 0

Direct naar recept
⏱️
Bereidingstijd
30 min
πŸ”₯
Kooktijd
45 min
πŸ‘₯
Porties
5 personen
πŸ“Š
Moeilijkheid
Gemiddeld

Laat je verwennen door de romige en hartige smaken van deze spinazie lasagne.

Log in om te beoordelen
Aantal porties
5 personen
200gBlad spinazie
400mlHalfvolle Melk
200gLasagnebladen
300gKipdijfilet
125gGerookte spekjes
2stBuffelmozzarella
2stCourgette
100gJonge kaas (rasp)
50gRoomboter
50gBloem
2stUi
1tlPaprikapoeder
1tlKnoflook
1tlChilipoeder
1tlNootmuskaat

Bereiding

1
Stap 1
Stap 1
Zet de oven aan op 180 graden en laat voorverwarmen. Snijd ondertussen de courgette in dunnen plakken. Leg de plakken op een ovenplaat en bestrijk met olie, peper en zout. Plaats in de oven voor 10 minuten.
2
Stap 2
Stap 2
We beginnen met de bechamelsaus, hiervoor laten we de boter smelten in een pannetje. Voeg de bloem toe en roer glad met een garde, laat 3 minuten garen. Voeg dan rustig al roerend de melk toe. Het wordt een groene bechamel, daarom voegen we de spinazie toe en laten dit in de saus slinken daarna kan die gepureerd worden. Breng op smaak met nootmuskaat, peper en zout.
3
Stap 3
Stap 3
Snijd de kip in kleine blokjes, ui in ringen en bak samen met de spekjes aan in een koekenpan. Kruid met paprikapoeder, chilipoeder en knoflook. Bak voor 4 minuten tot het gaar is.
4
Stap 4
Stap 4
Nu is het tijd om de lasagne op te bouwen. Begin met een grote schep bechamelsaus op de bodem van een ovenschaal. Leg daarop 1/3 van de lasagne bladen, 1/3 van de courgette plakken, 1/3 van het kip mengsel en 1/3 van de bechamelsaus. Herhaal dit nog 2 keer en bedek de bovenkant met mozzarella en kaas. Zet voor 45 minuten in de oven en eet smakelijk!

Meer diner recepten