Ontdek de frisse smaken van Ceviche van dorade. Gemarineerde vis met citrus en kruiden voor een verfrissende en smaakvolle ervaring.
Log in om te beoordelen
Aantal porties
2 personen
300gDorade
0.5stRode ui
1stGrapefruit
5stLimoen
1stGrapefruit(sap)
1cmGember
0.5stKnoflook
0.5stRode ui
2takjesKoriander
0.5stChilipeper
1tlZwarte peper
1tlZeezout
Bereiding
1
Stap 1
Tijgermelk
Pers de sap uit de limoenen en grapefruit. Snijd de gember, knoflook, chilipeper, rode ui, koriander heel fijn. Voeg dit samen in een kommetje. Voeg er dan ook nog de peper en zout eraan toe.
2
Stap 2
Stap 2
Maak de vis schoon en snijd het in blokjes van 1.5cm of in dunne plakken. (Niet flinterdun). Voeg dit toe aan de tijgermelk en laat het ongeveer 8-10min staan. Tijdens het wachten maak je de garnering klaar.
3
Stap 3
Garnering
Snijd de schil van de grapefruit en snijd tussen de velletjes de grapefruit eruit.
Snijd de rode ui in dunne halve ringen.
4
Stap 4
Stap 4
Leg de vis op een bord en garneer het met de grapefruit, rode ui en scheur er nog een beetje koriander overheen. Breng het verder op smaak met een beetje tijgermelk. Thats it!